Služby pre Firmy - KURZY a ŠKOLENIA - ako predavať lepšie | SpokojniZakaznici.sk

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:


Spoločnosti, ktoré investujú do svojich zamestnancov sú najúspešnejšie na trhu. Naše skúsenosti vravia, že je to tá najefektívnejšia investícia - ak je odborná a kompetentná. Z praxe vieme, že každá takáto investícia, sa spoločnosti vráti - v podobe zvýšenej odbornosti, kompetenčných zručností, aktívnejšieho prístupu, zákazníckeho servisu a dobrého mena Vašej spoločnosti.

Kvalifikovaní zamestnanci = Spokojní zákazníci = Lepšie obchodné a firemné výsledky

Chceme dosiahnuť, aby výnimočný zákaznícky servis bol odmenou pre každého zamestnanca. Aby výsledky dosahovali pre seba, pre dobrý pocit a radosť z predaja. Ako dosiahneme výnimočný zákaznícky servis ? Ako vytvoríme motivovaný tím a radosť z práce ? Ako dosiahneme výbornú atmosféru na pracovisku ?

Spokojní a stáli zákazníci = Úspešná a prosperujúca firma = Dobrí zamestnanci

Pripravíme a zrealizujeme pre Vás individuálne alebo skupinové školenia - pre pracovníkov a zamestnancov zákazníckeho servisu, vedúcich zamestnancov ako aj manažérov.

                     

Lektori - Tréneri - Školitelia firemných vzdelávacích programov:

 
DUŠAN (39 r. SENEC- CELÉ SLOVENSKO) - pracoval na viacerých manažérskych pozíciách na Slovensku a vo Veľkej Británii. Venoval sa školeniu pracovníkov, ako aj riadeniu a vedeniu obchodného tímu. V oblasti predaja a zákazníckeho servisu sme pracoval z firmami ako je Nestlé, St. Nicolaus, Zentiva, Dr. Max, Sagitta, GTS, Pemat s.r.o., KLIMAK, Tesco, Peugeot, Citroén, Hyundai, Benestra, Ford, AB Copy. Lektorské a poradenské kompetencie uplatňuje v rozvíjaní soft skills, rozvoj manažérskych zručností, koučing, obchodné tímy, stredný a top manažment,, typológia osobnosti, komunikačné zručnosti, zručnosti vyjednávať, stres manažment, time manažment, manažment konfliktov, práca s problémovým klientom, mediálny tréning, tréning lektorských zručností, prezentačné zručnosti.

PAVEL (38r. HANDLOVÁ -STREDNÉ SLOVENSKO) - koučoval a spolupracoval  s viacerými slovenskými ako aj nadnárodnými firmamimi v oblasti predaja a marketingu. Okrem skvelých lektorkých schopnosti vie aké to je riadiť 15 prevádzok v rámci ČR a SR. Pavel 7 rokov pracoval ako obchodný zástupca vo firme Sagitta a ďalších 7  ako manažér obchodného tímu.Lektorské a poradenské kompetencie uplatňuje v rozvíjaní soft skills,: typológia osobnosti, komunikačné zručnosti, zručnosti vyjednávať, stres manažment, time manažment, manažment konfliktov, práca s problémovým klientom, mediálny tréning, tréning lektorských zručností, prezentačné zručnosti.

Roman (38r. KOŠICE- VÝCHOD ) - by pokrýval východ Slovenska momentálne žije a pracuje v Košiciach. Roman je lektor na voľnej nohe a venuje sa treningu a koučingu v oblasti manažérskych zručnosti, tvorby správnej firemnej kultúry a rozvoju obchodníckych zručnosti. Okrem skvelých myšlienok a schopnisti pozreať sa na veci s odstupom Roman vie aké to je vybudovať firmu riadiť viac ako 250 zamestnancov. Lektorské a poradenské kompetencie uplatňuje v rozvíjaní soft skills, rozvoj manažérskych zručností, koučing, obchodné tímy, stredný a top manažment,, typológia osobnosti, komunikačné zručnosti, zručnosti vyjednávať, stres manažment, time manažment, manažment konfliktov, práca s problémovým klientom, mediálny tréning, tréning lektorských zručností, prezentačné zručnosti.
 
MAREK (40r. BRATISLAVA - CELÉ SLOVENSKO) - viac ako 10 intenzívnych rokov v práci s organizáciami, tímami a jednotlivcami - manažment, obchod, ľudské zdroje, firemné poradenstvo, supervízia, psychoterapia, mediácia osobnostný a kariérny koučing, ďalšie vzdelávanie a mentoring. Jeho kurzami prešli ľudia z komerčnej sféry, verejnej správy aj III.sektora. Momentálne dokončuje projekt vzdeláviania pre Unipharmu. Lektorské a poradenské kompetencie uplatňuje v rozvíjaní soft skills, ako aj hard skills: rozvoj manažérskych zručností, koučing, obchodné tímy, stredný a top manažment, HR personalistika, typológia osobnosti, komunikačné zručnosti, zručnosti vyjednávať, stres manažment, time manažment, manažment konfliktov, práca s problémovým klientom, mediálny tréning, tréning lektorských zručností, prezentačné zručnosti, finančné vzdelávanie a pod.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky